ADONAI | Fundacja

Oprawa muzyczna ślubów i pogrzebów

Oferujemy profesjonalną oprawę muzyczną ślubów, uroczystości jubileuszowych i ceremonii pogrzebowych przez doświadczony zespół muzyków

Eliza – wokal

Jej przygoda muzyczna rozpoczęła się w wieku pięciu lat od nauki gry na fortepianie. W wieku siedmiu lat rozpoczęła naukę gry na flecie, a następnie na skrzypcach i gitarze. W wieku piętnastu lat zaczęła grać na organach. Mając siedemnaście lat rozpoczęła naukę śpiewu operowego u profesora Aleksandra Vovka w Czechach oraz w Praskim Konserwatorium Muzycznym u profesor Yvony Skvarovej. Jej umiejętności zostały dodatkowo wzbogacone przez profesor Henrykę Januszewską w Katowicach.

Pierwsze pięć lat kariery spędziła jako solistka w teatrze muzycznym Karlin w Pradze. Współpracowała w tym czasie między innymi z chórem Gaudium Pragense, Praga Sinfonietta Orchestra i Consorsium Pragense Orchestra. W Kanadzie uczyła dzieci gry na fortepianie oraz śpiewu zgodnie z tradycyjną czeską szkołą. W sierpniu 2015 odbyła w Brytyjskiej Kolumbii trasę koncertową na której osiągnęła wielki sukces. We wrześniu 2015 r. otrzymała jedną z głównych ról w kryminalnej komedii „A Trap for a Lonely Man” w Teatrze Narodowym w Toronto. Od 2013 roku pracowała jako organistka i dyrygent chóru w kościele Saint Wentseslaw Church w Toronto.

Eliška mówi o muzyce klasycznej:

Muzyka klasyczna jest fantastycznie fascynująca, a zarazem jest nie do zniesienia. Łączy i ukrywa w sobie wszystką radość, bogactwo i rozpacz ludzkiego życia. Ci, którzy spędzają czas na muzyce, są bogaci na zawsze.

Ewa – skrzypce

Z zawodu skrzypaczka, pracowała w Teatrach muzycznych na Śląsku. W czasie swojej kariery odbyła liczne trasy koncertowe w kraju i zagranicą. Jest muzykiem sesyjnym. Obecnie pracuje dla Fundacji Adonai

W sprawach organizacji zespołu prosimy o kontakt z opiekunem/menadżerem zespołu Katarzyną Jendrzejczak tel. 605426060. Zapraszamy!

Zamawiając nas wspierasz działania Fundacji Hipoterapia Nazaret i Fundacji Adonai.

Udostępnij jeżeli post ci się podobał

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkdin
Share on pinterest
Pinterest

Twój komentarz