ADONAI | Fundacja

O Fundacji Adonai – kim jesteśmy? Jak działamy?

logo fundacji Adonai - napis "Adonai Fundacja" na tle rotundy cieszyńskiej

Celem Fundacji Adonai jest integracja społeczna osób starszych oraz osób zagrożonym wykluczeniem społecznym. Najważniejszym projektem, nad realizacją którego aktualnie pracujemy, jest ośrodek dziennego pobytu dla osób starszych. Umożliwi im on nawiązywanie nowych relacji, udział w ciekawych zajęciach ruchowych, terapeutycznych i artystycznych, a seniorzy będą mogli dzielić się swoim potencjałem z innymi.

Założone przez nas Bistro „Stacja SCI” pozwala na generowanie środków umożliwiających działanie Fundacji Adonai. Jego istnienie umożliwia również aktywizację zawodową osób długotrwale wykluczonych z rynku pracy. Chcesz zjeść smaczny posiłek a przy okazji wesprzeć dobrą sprawę? Zapraszamy do Bistro „Stacja SCI” w Cieszynie na Hajduka 10 (na dworcu autobusowym).

zdjęcie zespołu bistro stacja SCI, grupa dziesięciu osób stojąca pod logo bistro
grafika przedstawiająca miskę z ciepłym jedzeniem i podpis "obiad zawieszony"

Chcesz bezpośrenio włączyć się w naszą działalność? Możesz wykupić obiady zawieszone. Czym są obiady zawieszone? Wykupując obiad zawieszony wykupujesz ciepły posiłek osobie, której na ten posiłek nie stać. Możesz zapłacić za obiad zawieszony bezpośrednio w Bistro SCI lub przez stronę internetową. W ten sposób masz pewność, że pomagasz osobie naprawdę potrzebującej. Każde wsparcie ma znaczenie!

Udostępnij jeżeli post ci się podobał

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkdin
Share on pinterest
Pinterest

Twój komentarz