ADONAI | Fundacja

Obiady zawieszone – szczególnie potrzebne jesienią i zimą

Zbliża się okres jesienno-zimowy. Szczególnie teraz w tym trudnym dla nas wszystkich czasie wzrasta wiele podstawowych kosztów życia. Stanowi to szczególne obciążenie dla samotnych osób starszych, które mierzą się z wyborem na co przeznaczyć swoje niewystarczające fudusze. Zmuszeni są wybierać między opłaceniem mieszkania, zakupem lekarstw czy jedzenia. Często nie mają nikogo, kogo mogliby poprosić o pomoc.

parujący garnek z ciepłą zupą

Ich los nie jest nam obojętny. W jaki sposób możemy pomóc? Zapewniając im ciepły i pożywny posiłek w naszym Bistro Stacja SCI. Jeżeli masz taką możliwość, pomagaj razem z nami. Wykup obiady zawieszone, a my przekażemy je osobom naprawdę potrzebującym pomocy w tym trudnym okresie. Wystarczy mała kwota, żeby umożliwić potrzebującej osobie zjedzenie ciepłego posiłku.

Obiady zawieszone można wykupić na naszej stronie lub w Bistro Stacja SCI, na ul. Hajduka 10 w Cieszynie (w budynku dworca).

Jesteśmy w stanie rozliczyć się z każdej otrzymanej złotówki, którą przekazujemy na pomoc potrzebującym. Dziękujemy, za Wasze wsparcie. To dzięki Wam, możemy pomagać!

starszy człowiek jedzący zupę przy niskim stoliku

Udostępnij jeżeli post ci się podobał

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkdin
Share on pinterest
Pinterest

Twój komentarz