ADONAI | Fundacja

Gabinet bezpłatnej psychoterapii dla osób starszych

Osoby starsze zmagają się obecnie z wieloma problemami: samotnością, opuszczeniem przez bliskich, odjeściem przyjaciół, chorobami, poczuciem braku sensu życia. Dostrzegają, że ich ciała są coraz słabsze, umysły nie funkcjonują już tak sprawnie jak kiedyś, ale przecież wielu z nich ma przed sobą jeszcze wiele lat życia. Życia, w którym mogą swoją mądrość, doświadczenie, umiejętności i wiedzę przekazać innym. Życia, które mogą spędzić spoglądają w przeszłość z akceptajcą i przyjmując każdą chwilę życia z radością. Wierzymy, że starość nie musi oznaczać wykluczenia i samotności. Ale jak pomóc takim osobom, które zmagają się z problemami i trudnościami, niektórymi z nich być może niesionymi przez dekady niełatwego życia? Ja pomóc im pogodzić się i zaakceptować to, co już za nimi, a z uśmiechem, a przynajmniej pokojem w sercu, patrzeć na to co przed nimi?

Naszą odpowiedzią na ten problem jest gabinet DARMOWEJ psychoterapii dla osób starszych. Terapia prowadzona będzie przez dyplomowanego psychoterapeutę.

Kiedy powstanie gabinet? spytacie. To zależy również od Was. Chcielibyśmy rozpocząć jego działanie już od października, ale nie zrobimy tego sami. Potrzebujemy zakupić wyposażenie gabinetu, tak żeby przychodzące do niego osoby mogły się tam poczuć otoczone opieką. Jak tylko wyposażymy nasz gabinet, będziemy informować Was o planach jego otwarcia na naszej stronie oraz profilu na Facebooku.

dwie osoby rozmawiają patrząc na zachód słońca

Podoba Ci się ten projekt? Chcesz wesprzeć nas w jego realizacji? Jeżeli możesz, przekaż małą (lub większą :)) kwotę na nasze konto, koniecznie z dopiskiem “na gabinet”. Za każdą wpłatę dziękujemy w imieniu naszym oraz seniorów, którzy dzięki Twojej pomocy otrzymają pomoc w naszym gabinecie.

Poszukujemy również sponsora lub partnera biznesowego. Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

dłoń młodej osoby na ręce starszej osoby

Udostępnij jeżeli post ci się podobał

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkdin
Share on pinterest
Pinterest

Twój komentarz